Fundacja #KuGórze!

Od dłuższego czasu jesteśmy zafascynowani postacią bł. Pier Giorgio Frassatiego. Właśnie z tej fascynacji zrodził się pomysł stworzenia Fundacji #Ku Górze!, która miałaby na celu promowanie wartości chrześcijańskich w życiu codziennym na wzór Pier Giorgio.

Chcemy, aby Fundacja była źródłem informacji nt. naszego patrona, ale również była wsparciem dla wszystkich, którzy zechcą pójść w jego ślady. Pragniemy przybliżać osobę Pier Giorgio współczesnemu światu przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych środków przekazu. W naszych planach jest m.in. stworzenie i wydanie modlitewnika do bł. Pier Giorgio opartego o program przyszłej Fundacji. Zapraszamy również do wspólnej modlitwy rozważaniami Drogi Krzyżowej wg. naszego patrona.

Naszym marzeniem jest stworzenie środowiska pełnego młodych (również duchem ;)), zaangażowanych, cieszących się życiem ludzi gotowych nieść pomoc bliźniemu. Do dyspozycji posiadamy stworzony przez nas program formacyjny, który chcielibyśmy wykorzystać, by uczyć młodych i starszych, że warto żyć, a nie wegetować!

Fundacja jest wciąż na etapie tworzenia. Niestety zatrzymały nas formalności, które w obecnym czasie wcale nie tak łatwo dokończyć. Nie chcemy jednak już dłużej czekać i ruszamy!

Życzymy Wam pełnego przeżycia Triduum Paschalnego! Niech w tym czasie Wasze domy staną się wieczernikiem, w którym Jezus będzie Was obdarzał wszelkimi potrzebnymi łaskami!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s