Droga Krzyżowa z bł. Pier Giorgio Frassatim

„Ten grom, który do głębi ugodził nasze dusze, daje nam jasną świadomość naszych uczuć i naszych obowiązków. Skupmy się ciasno wokół Krzyża i kochajmy się przez pamięć Jego, tak, jak gdyby był jeszcze pośród nas. Może dzięki temu ujrzymy jeszcze błysk Jego uśmiechu.”     

z listów Klementyny Luotto po śmierci Pier Giorgio

Niedawno p. Wanda Gawrońska, siostrzenica bł. Pier Giorgio, zwróciła się do środowisk zgromadzonych wokół jej siostrzeńca z prośbą o odprawienie wspólnych Dróg Krzyżowych. Rozważania przygotowała na podstawie listów Frassatiego.

Data nie jest przypadkowa, gdyż dziś, 6 kwietnia, przypada kolejna rocznica urodzin Błogosławionego. Jest co świętować! A najlepiej świętować razem, (choć oczywiście na odległość)! 🙂

Jako przyszła Fundacja odpowiedzieliśmy na apel p. Wandy w trochę innej formie niż można by było się spodziewać. Już wkrótce przedstawimy Wam owoc naszej pracy, a więc Drogę Krzyżowa z tegorocznymi rozważaniami w formie audiowizualnej. Mamy nadzieję, że nasze nagrania pomogą Wam modlić się razem z Pier Giorgio.

Zachęcamy, by rozważanie podjąć o godz. 15.00. Zjednoczmy się duchowo w modlitwie! Pier Giorgio na pewno będzie wtedy z nami!

Rozważania pojawią się już wkrótce!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s